Papierowy bon podarunkowy o wartości 100 zł

 
Dostępność W magazynie
Możemy doręczyć do
24.7.2024
100 zł
95,24 zł bez VAT
   
Kod produktu TISPLPOUKAZ/100
Marka Health Academy
Kategoria Bony prezentowe
 

Prezent, który z pewnością sprawi radość

 Papierowy bon podarunkowy o wartości 100 zł

* Zamówienia na bony podarunkowe są realizowane przez naszych współpracowników w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:00.

Warunki korzystania z bonu podarunkowego ("bon")

  1. Wartość podana na bonie zostanie odjęta od ceny zakupu w sklepie internetowym na stronie healthfactory.pl .
  2. Bon nie podlega wymianie na pieniądze. Bonu nie można podzielić. Wartość bonu można zrealizować tylko przy jednorazowym zakupie w sklepie internetowym na stronie healthfactory.pl. Pozostała wartość bonu nie podlega wymianie na gotówkę, towar ani na inne bony i automatycznie przepada na rzecz Sprzedawcy.
  3. Wartość bonu nie podlega oprocentowaniu.
  4. W przypadku towarów, na zakup których bon został zrealizowany, użytkownik może (w przypadku odstąpienia od umowy kupna lub w przypadku uzasadnionego roszczenia) otrzymać zwrot pieniędzy za pomocą zastępczego bonu upominkowego.
  5. Bon jest ważny do daty podanej na nim, po której traci ważność.
  6. Bon można wykorzystać wyłącznie do zapłaty za zakup towarów zgodnie z aktualnym cennikiem w momencie zakupu w sklepie internetowym na stronie healthfactory.pl. Zakup towarów podlega Regulaminowi Sprzedawcy.
  7. Bon zawiera unikalny kod, który wystarczy wpisać w wyznaczonym polu "Kupon rabatowy" podczas składania zamówienia, a wartość bonu zostanie automatycznie odjęta od całkowitej ceny zakupu.
  8. Po użyciu kodu do opłacenia zakupu w sklepie internetowym na stronie healthfactory.pl bon traci ważność.
  9. Jeśli bon nie zostanie wykorzystany w okresie jego ważności, przepada bez prawa do przedłużenia okresu jego realizacji lub zwrotu jego wartości pieniężnej.
  10. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za utratę, zniszczenie lub kradzież bonu i nie zapewnia w takich przypadkach żadnego zadośćuczynienia.

Wydawcą bonu podarunkowego jest Health Academy s.r.o., REGON: 059 46 514, NIP: CZ05946514, z siedzibą: Zbraslavská 22/49, Praga 5, 159 00, Republika Czeska, www.healthfactory.pl ("Sprzedawca").

Waga 0.2 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: