O nas

Healthfactory.pl tworzy rodzina. W naszej ofercie znajdziecie tylko to, w co sami wierzymy. Znalezienie produktów, które by nam odpowiadały i spełniały nasze oczekiwania, wcale nie było takie proste. Ich dobór jest efektem naszej pasji oraz zdobytych doświadczeń. Teraz chcemy się tą wiedzą podzielić, proponując Wam starannie wyselekcjonowane produkty, ponieważ zdrowe i zadowolone dziecko oznacza szczęśliwą rodzinę. To nadaje sens naszej pracy i dlatego tak bardzo ją lubimy.

Szukaliśmy zatem produktów, których na polskim rynku jeszcze nie ma, są wysokiej jakości, premium i o unikalnym składzie. W momencie, gdy odkryliśmy produkty Kendamil wiedzieliśmy, że to jest właściwy wybór. Żywność dla niemowląt jest wytwarzana z pełnego mleka w Wielkiej Brytanii w obszarze Lake District przez lokalnych rolników prowadzących małe, ekologiczne gospodarstwa rolne. Wierzymy, że jest to najlepsze, co możemy Ci zaproponować. Dla wielu młodych rodzin Kendamil rozwiązał problemy z trawieniem, kolkami i bólami brzucha, przywracając niemowlakom oraz ich rodzicom spokojny sen. Dlatego dziś należymy do grona zadowolonych rodzin, z którymi łączą nas już nie tylko relacje biznesowe, ale także wieloletnie przyjaźnie.

Wraz z rozwojem maluchów rosły i ich wymagania żywieniowe. To jest powód, dla którego ponownie wyruszyliśmy na poszukiwania i tym razem odkryliśmy francuską markę BIO przekąsek Good Gout. Francja to raj dla smakoszy, co oczywiście znajduje odzwierciedlenie w diecie dla dzieci. Skład produktów jest prosty, bez zbędnych dodatków, co sprawia, że czytelność smaków nigdy nie była tak łatwa. Dodatkowo kształci Wasze małe głodomorki.

Bardzo podobnymi zasadami kieruje się estońska firma Salvest, której doświadczenie w produkcji żywności sięga aż 1946 roku. Jej przekąski dla niemowląt Põnn, Smushie, saszetki owocowe Muuti i zupy krem Prestó są wytwarzane w 100% ze składników BIO, z szacunkiem dla otaczającej nas przyrody. Oprócz składników egzotycznych wszystkie składniki pochodzą od lokalnych rolników oddalonych nie więcej niż 100 km od linii produkcyjnej. Eliminuje to bezcelowe przewożenie z jednego końca świata na drugi zmniejszając ślad węglowy. Nasza planeta może odetchnąć z ulgą. To są wartości, które wyznajemy i my, dlatego zdecydowaliśmy się podać je naszym dzieciom.