Mleka początkowe

Kendamil jest pełnowartościowym preparatem przeznaczonym dla wszystkich niemowląt, które nie mogą być karmione piersią. Zawierają one składniki odżywcze, których potrzebują dzieci od urodzenia do szóstego miesiąca życia.

Podstawą produktów Kendamil Premium i Kendamil BIO Nature jest prawdziwe, pełne mleko krowie. Mleka organiczne/organiczne posiadają certyfikat ekologiczny, więc możesz mieć pewność, że wszystko, co się w nich znajduje, rzeczywiście spełnia surowe warunki certyfikacji. Podstawą mleka koziego Kendamil jest szczere, pełnotłuste mleko kozie, które jest lekkostrawne dla ludzkiego organizmu. Ponadto do produkcji używa się wyłącznie mleka A2 z przewagą β-kazeiny A2, która jest jeszcze bardziej strawna dla niemowląt niż "zwykłe" mleko kozie. Specjalne mleka Kendamil są przeznaczone dla niemowląt, które borykają się z jakimś problemem.

Wszystkie mleka dla niemowląt zostały opracowane przez ekspertów ds. żywienia dzieci z Kendal Nutricare, którzy włożyli w nie ponad 50 lat doświadczenia. Jednak decyzja o ich stosowaniu powinna być podjęta przez pediatrę lub dietetyka dziecięcego.

 

Najczęściej sprzedawane

Strona 1 z 1 - 4 pozycji razem

Strona 1 z 1 - 4 pozycji razem