Promocja Programu Lojalnościowego Premium

Promocja Promocja

Teraz za zakup produktów marek Kendamil, Good Gout, Salvest Põnn, Muumi Baby, Dodie lub Ella's Kitchen otrzymasz 3x więcej punktów Premium. Uzupełnij swój zapas żywności, mleka lub kaszek i wymieniaj punkty przy kolejnych zakupach. Zanim to zrobisz, po prostu zapisz się do naszego bezpłatnego Programu Lojalnościowego Premium.

Jak to działa? 

Za każdy zebrany 1 punkt Premium możesz zrealizować 1 zł zniżki przy kolejnych zakupach. Przykładowo, kupując mleko Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g) otrzymasz w tej promocji 11,33 pkt. To nie jest mało, nie sądzisz?

Wiecie, że....
Ciasteczka sensoryczne BIO Kolory i kształty pozytywnie wpływają na rozwój maluchów, pomagają rozwijać drobne umiejętności motoryczne i rozwijają koordynację ręka-oko. Ciasteczka zostały opracowane we współpracy z ekspertem w dziedzinie edukacji Montessori, zgodnie z jej mottem: Pomóż mi zrobić to samodzielnie. Pomożecie i Wy swojemu dziecku?

Promocja obowiązuje 28.5.-3.6.2024 dla członków Programu Lojalnościowego Premium. Nie dotyczy produktów do początkowego żywienia niemowląt.

Skorzystaj z kodu rabatowego:
DZIEN15

Kod rabatowy jest ważny 22.5. - 26.5. 2022 r. i nie obejmuje produktów do początkowego żywienia niemowląt, baśniowej edycji mleka Kendamil, XXL edycji oraz produktów na wyprzedaży.

 

Najczęściej sprzedawane

Strona 1 z 2 - 25 pozycji razem

Inne produkty

Strona 1 z 2 - 25 pozycji razem