Promocja Programu Lojalnościowego Premium

CHRUPANIE w rytmie metody Montessori

Promocja Promocja

Teraz za zakup otrzymasz 3x więcej punktów Premium. Uzupełnij swój zapas żywności, mleka lub kaszek i wymieniaj punkty przy kolejnych zakupach. Zanim to zrobisz, po prostu zapisz się do naszego bezpłatnego Programu Lojalnościowego Premium.

Nasza wskazówka: Spróbujcie nowej kaszki Kendamil o królewskiej jakości. Udoskonalony skład w pięknym, nowym opakowaniu.

Jak to działa? 

Za każdy zebrany 1 punkt Premium możesz zrealizować 1 zł zniżki przy kolejnych zakupach. Przykładowo, kupując mleko Kendamil 3 (800 g) otrzymasz w tej promocji 9,59 pkt. To nie jest mało, nie sądzisz?

Wiecie, że....
Ciasteczka sensoryczne BIO Kolory i kształty pozytywnie wpływają na rozwój maluchów, pomagają rozwijać drobne umiejętności motoryczne i rozwijają koordynację ręka-oko. Ciasteczka zostały opracowane we współpracy z ekspertem w dziedzinie edukacji Montessori, zgodnie z jej mottem: Pomóż mi zrobić to samodzielnie. Pomożecie i Wy swojemu dziecku?

Promocja obowiązuje 26.9.-2.10.2022 dla członków Programu Lojalnościowego Premium. Nie dotyczy produktów do początkowego żywienia niemowląt.

Skorzystaj z kodu rabatowego:
DZIEN15

Kod rabatowy jest ważny 22.5. - 26.5. 2022 r. i nie obejmuje produktów do początkowego żywienia niemowląt, baśniowej edycji mleka Kendamil, XXL edycji oraz produktów na wyprzedaży.

Kendamil promocja Salvest Ponn promocja

Top produkty:

 

Najczęściej sprzedawane

Strona 1 z 1 - 20 pozycji razem

Strona 1 z 1 - 20 pozycji razem