• 1 z 2
 

Good Gout BIO Mini bagietki z pomidorami 70 g

 
Dostępność W magazynie
Cena jednostkowa 33,90 zł / 100 g
23,70 zł
23,70 zł bez VAT
   
Kod produktu 10216
Marka Good Gout
Kategoria Ciasteczka i chrupiące przekąski
 

Prawdą jest, że niektórzy ludzie są zaskoczeni francuskimi mini bagietkami. Możemy przysiąc, że nie ma w nich nic, co nie jest naturalne. Chociaż niektórzy ludzie również mówią, że gdy włożą je do ust, dzieją się cuda. Ekologiczna mąka pełnoziarnista, oliwa extra vergine, subtelna nuta pomidora i odpowiednią ilość agenta pod kryptonimem drożdże... Wymieszaj to jednym szybkim machnięciem różdżki i co otrzymasz?

Odpowiedni dla dzieci, które ukończyły 12. miesiąc życia. Produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego - żywność na bazie zbóż dla niemowląt i małych dzieci. Pieczone.

Skład: 83,6 % bio pełnoziarnistej MĄKI PSZENNEJ (gluten), 10,7 % bio oliwa z oliwek extra virgin, 2,5 % bio pomidora w proszku, drożdże, bio gluten PSZENICZNY, 0,7 % bio bazylii, witamina B1. Zawiera GLUTEN. Może zawierać śladowe ilości SEZAMU i SOI.
Alergeny są oznaczone WIELKIM DRUKIEM.

Wartości odżywcze na 100 g: energia 1746 kJ / 415 kcal, tłuszcz 11 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2 g, węglowodany 65 g, w tym cukry 2,4 g, błonnik 5,6 g, białko 12 g, sól 0,02 g (zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu w surowcach), sód 0,01 g, witamina B1 0,8 mg.

Przechowywanie: Po użyciu ostrożnie zamknij opakowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła i ciepła. W trosce o zdrowie dziecka postępuj zgodnie z instrukcją przygotowania i obchodzenia się z produktem.

Ostrzeżenie: nie pozostawiaj dziecka bez opieki podczas konsumpcji. Niebezpieczne w przypadku wdychania produktu. Czy Twoje dziecko jest gotowe do chrupania? Nawet jeśli dziecko urosło o kilka centymetrów, nie oznacza to, że może jeść jak dorosły! Zalecamy dawać mu mini bagietki tylko wtedy, gdy potrafi już siedzieć w wysokim krzesełku, jest przyzwyczajony do jedzenia chleba i żywności w kawałkach i ma co najmniej dwa zęby. Ważne jest również, aby podczas posiłku dziecko siedziało wyprostowane i pod stałą opieką osoby dorosłej.

Pokarm do specjalnego żywienia.

Dostawca: Health Academy s. R. O., Zbraslavská 22/49, Malá Chuchle, 159 00 Prague 5. Producent: BBB - 23 rue Balzac - 75406, Paris Cedex. Waga: 70 g. Produkt rolnictwa ekologicznego. Kraj pochodzenia: wyprodukowano we Włoszech.

Waga 0.082 kg
wiek dziecka (?) od ukończenia 12. miesiąca życia
Cechy produktu BIO