Kendamil jest złotym partnerem Czeskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Kendamil

Mleko Kendamil spełnia wymogi Czeskiego Towarzystwa Pediatrycznego dotyczące żywności dla niemowląt. To profesjonalne stowarzyszenie pracowników służby zdrowia, które ma na celu promowanie zdrowego wzrostu i prawidłowego żywienia dorastających dzieci.

Preparaty dla niemowląt Kendamil są produkowane przez brytyjską firmę Kendal Nutricare, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości produktów. Produkuje szeroką gamę produktów od żywienia niemowląt po suplementy diety dla dorosłych, a także specjalizuje się w produkcji suplementów bez alergenów, laktozy, glutenu, po posiłki pełnoporcjowe. To rodzina firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji żywności dla niemowląt, zatrudniająca profesjonalistów. Mleko Kendamil jest produkowane w Wielkiej Brytanii w Parku Narodowym Lake District, który słynie z dziewiczej przyrody. To tutaj krowy żyją wolno na pastwiskach i produkują pełnowartościowe mleko wysokiej jakości, które nadaje produktom Kendamil niepowtarzalny smak oraz dostarcza niezbędnych witamin i minerałów.

Czeskie Towarzystwo Pediatryczne to „profesjonalne stowarzyszenie pracowników służby zdrowia” zainteresowane podnoszeniem poziomu zawodowego w zakresie profilaktycznej, diagnostycznej, terapeutycznej i wysokospecjalistycznej opieki nad dziećmi i młodzieżą w Republice Czeskiej w celu wspierania zdrowego wzrostu i rozwoju, działań profilaktycznych, prawidłowego odżywiania i jakości życia młodzieży w zdrowiu i chorobie.

Źródła:
https://www.pediatrics.cz/o-spolecnosti/o-nas/
https://www.pediatrics.cz/o-spolecnosti/partneri/