• 1 z 2
 

Muumi Baby Pants 5 Maxi+ 10-15 kg (38 szt), eko pieluchomajtki

 
Dostępność W magazynie
Możemy doręczyć do
24.7.2024
Cena jednostkowa 2,71 zł / 1 szt.
103 zł
98,10 zł bez VAT
   
Kod produktu 59690
Marka Muumi Baby
Kategoria Pieluchomajtki
 

Eko pieluchomajtki dla dzieci o wadze 10-15 kg, rozmiar 5, są hipoalergiczne, zapobiegają odparzeniom, super oddychające, nie zawierają substancji zapachowych i nie są wybielane chlorem. Pieluchomajtki Muumi Baby Walkers przeznaczone są dla aktywnych dzieci, które już uczą się chodzić. Poprzez zapinanie na bokach są łatwe do zakładania i równie łatwe do zdejmowania. Pieluchomajtki nadają się do noszenia w dzień i w nocy oraz do nauki korzystania z nocnika.

Pieluchomajtki dla dzieci chodzących
Niezwykle elastyczne i chłonne pieluszki Muumi Baby są przeznaczone dla aktywnych niemowląt, które już uczą się chodzić i mają trudności z usiedzeniem nieruchomo, nawet podczas zmiany pieluszki.

ŁATWO I BEZPIECZNIE
Pieluchomajtki Muumi Baby Walkers przeznaczone są dla aktywnych dzieci, które już uczą się chodzić. Są łatwe do zakładania i równie łatwe do zdejmowania poprzez znajdujące się na bokach zapinanie. Pieluchomajtki nadają się do noszenia w dzień i w nocy oraz do nauki korzystania z nocnika.

SUPER MIĘKKI MATERIAŁ WIERZCHNI
W super miękkich i delikatnych pieluszkach Muumi Baby wykorzystano wyłącznie dokładnie przebadane, czyste składniki, a materiały wierzchnie są oddychające, aby skóra Twojego dziecka była sucha i zdrowa.

NIEZAWODNE
Doskonała wchłanialność pieluszek dla niemowląt Muumi równomiernie rozprowadza wilgoć po całej pieluszce, dzięki czemu gwarantuje skuteczną ochronę nawet aktywnym dzieciom. Tymczasem gumki z tyłu i po bokach gwarantują lepsze dopasowanie i zapobiegają ewentualnym wyciekom, dzięki czemu Twoje dziecko będzie dłużej szczęśliwe.

PRZYJAZNE DLA SKÓRY
Do pieluszek Muumi Baby nie dodaje się chemikaliów, takich jak chlor, kremy, substancje zapachowe, glifosat, lateks, formaldehyd czy ftalany - dzięki czemu są odpowiednie dla wrażliwej skóry niemowląt.

Waga 1.384 kg
Cechy produktu BIO
Typ pieluchy Pieluchomajtki

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: