• 1 z 2
 

Muumi Baby Pants 6 Junior 12-20 kg (108 szt), miesięczne opakowanie eko pieluchomajtek

 
Dostępność W magazynie
Możemy doręczyć do
24.7.2024
Cena jednostkowa 2,68 zł / 1 szt.
289 zł
275,24 zł bez VAT
   
Kod produktu 59425/3
Marka Muumi Baby
Kategoria Pieluchomajtki
 

Eko pieluchomajtki na dzień i noc, które zawierają podwójną ochronę przed wyciekaniem. Są hipoalergiczne, nie zawierają żadnych chemikaliów i substancji zapachowych. Wykonane są wyłącznie z fińskiej certyfikowanej BIO celulozy, bielone tlenem. Dzięki temu są w 100% wolne od chloru.

Pieluchomajtki dla dzieci chodzących
Niezwykle elastyczne i chłonne pieluszki Muumi Baby są przeznaczone dla aktywnych niemowląt, które już uczą się chodzić i mają trudności z usiedzeniem nieruchomo, nawet podczas zmiany pieluszki.

ŁATWO I BEZPIECZNIE
Pieluchomajtki Muumi Baby Walkers przeznaczone są dla aktywnych dzieci, które już uczą się chodzić. Są łatwe do zakładania i równie łatwe do zdejmowania poprzez znajdujące się na bokach zapinanie. Pieluchomajtki nadają się do noszenia w dzień i w nocy oraz do nauki korzystania z nocnika.

SUPER MIĘKKI MATERIAŁ WIERZCHNI
W super miękkich i delikatnych pieluszkach Muumi Baby wykorzystano wyłącznie dokładnie przebadane, czyste składniki, a materiały wierzchnie są oddychające, aby skóra Twojego dziecka była sucha i zdrowa.

NIEZAWODNE
Doskonała wchłanialność pieluszek dla niemowląt Muumi równomiernie rozprowadza wilgoć po całej pieluszce, dzięki czemu gwarantuje skuteczną ochronę nawet aktywnym dzieciom. Tymczasem gumki z tyłu i po bokach gwarantują lepsze dopasowanie i zapobiegają ewentualnym wyciekom, dzięki czemu Twoje dziecko będzie dłużej szczęśliwe.

PRZYJAZNE DLA SKÓRY
Do pieluszek Muumi Baby nie dodaje się chemikaliów, takich jak chlor, kremy, substancje zapachowe, glifosat, lateks, formaldehyd czy ftalany - dzięki czemu są odpowiednie dla wrażliwej skóry niemowląt.

Waga 4.151 kg
Cechy produktu BIO
Typ pieluchy Pieluchomajtki

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola: