Musisz zmienić ustawienie w swojej przeglądarce internetowej
Zobacz:
Jak włączyć JavaScript w swojej przeglądarce
.
Jeśli używasz oprogramowania blokującego reklamy, może ono wymagać zezwolenia na JavaScript na tej stronie.
Dziękujemy.
Przejść do treści
Zaloguj się do swojego konta
E-mail
Hasło
Nie wypełniaj tego pola
Surname
Zaloguj się
Zarejestruj się
Nie pamiętam hasła
Przejdź do koszyka
Wsparcie klienta:
+48 783 583 442
zamowienia@healthfactory.pl
Dostawa
O nas
Ogólne Warunki Handlowe
Zwrot produktów i reklamacje
Blog
Kupony rabatowe
Wielki poradnik karmienia piersią
Cookies
Zasady ochrony danych osobowych
Ceny w:
PLN
EUR
PLN
Zaloguj się
Szukaj
Koszyk
Pusty koszyk
Mleko i żywność
Mleka dla dzieci
Początkowe
,
Następne
,
Junior i młodsze dzieci
,
BIO mleka
,
Mleka kozie
,
Specjalne
,
Bajkowa edycja
,
Kreatywne opakowanie
Przekąski
Produkty owocowe
,
Produkty warzywne
,
Produkty mięsno-warzywne
,
Saszetki, przekąski
,
Dania główne
,
Śniadanie
,
Makarony i ryże
,
Mleczne i jogurtowe
Kaszki dla dzieci
Kaszki z mlekiem
,
Kaszki bez mleka
,
BIO kaszki
Suplementy diety
Ciasteczka i chrupki
Ciastka
,
Chrupki
Napoje dla dzieci
Pieluszki i przewijanie
Pieluszki jednorazowe
Rozmiar 0 (0-2,5 kg)
,
Rozmiar 1 (2-5 kg)
,
Rozmiar 2 (3-6 kg)
,
Rozmiar 3 (5-9 kg)
,
Rozmiar 4 (7-20 kg)
,
Rozmiar 5 (10-25 kg)
,
Rozmiar 6 (12-24 kg)
Pieluchomajtki
Rozmiar 3 (6-11 kg)
,
Rozmiar 4 (7-15 kg)
,
Rozmiar 5 (10-18 kg)
,
Rozmiar 6 (12-20 kg)
,
Rozmiar 7 (16-26 kg)
Chusteczki nawilżane
Kremy przeciw odparzeniom
Maty do przewijania i akcesoria
Opakowanie z próbkami pieluszek
Opieka nad dzieckiem
Kosmetyki dziecięce i drogeria
Kąpiel i higiena
,
Pielęgnacja skóry dziecka
,
Ochrona przeciwsłoneczna
,
Żele do prania i płyny do płukania
,
Mycie naczyń i butelek
,
Beggs ECO kosmetyki dla dzieci
Akcesoria dla niemowląt
Zdrowa żywność
Suplementy diety
Suplementy diety - Zdrowie i witalność
,
Dla kobiet
,
Dla mężczyzn
,
Dla dzieci
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Dla kobiet w ciąży i karmiących piersią
Smoothie i napoje
4Slim
Słodziki cykoriowe
Napoje roślinne
Owsiane
,
Dla baristów
,
Migdałowe
,
Sojowe
,
Ryżowe
,
Kokosowe
,
Do gotowania
Dla zwierząt
Dla psów
Trawienie
,
Spokój & równowaga
,
Wielofunkcyjne
,
Układ odpornościowy
,
Stawy & ruchomość
,
Układ moczowy
,
Skóra & sierść
,
Dla starszych psów
Dla kotów
Trawienie
,
Spokój & równowaga
,
Układ moczowy
Kosmetyki
Kosmetyki dla kobiet
Kosmetyki dla mężczyzn
Pielęgnacja włosów
Ciąża
Pielęgnacja poporodowa
Dla mam karmiących
Dezodoranty
Kremy i balsamy przeciwsłoneczne
Dom
Higiena intymna kobiet
Tampony
,
Wkładki higieniczne
,
Podpaski
4Slim
Ocal żywność
Promocje
Marki
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Joya
Kendamil
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Waluta
(PLN)
EUR
PLN
Zaloguj się
Więcej
Home
/
2+1 mix
2+1 mix
Najczęściej sprzedawane
SALVEST Põnn BIO Sok śliwkowy z miąższem (240 ml)
W magazynie
(>5 szt)
75531
10,60 zł
SALVEST Põnn BIO Kaszka mleczna z owocami na dobranoc (110 g)
W magazynie
(>5 szt)
79676
9,50 zł
Moomin Baby 3 Midi 5–8 kg (48 szt), eko pieluszki
W magazynie
(>5 szt)
58105
89,90 zł
8,90 zł
–46 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
14863
Pierwotnie:
8,90 zł
(–46 %)
4,75 zł
Wyświetlić więcej produktów
Sortowanie produktów
Najczęściej sprzedawane
Najtańsze
Najdroższe
Alfabetycznie
181
pozycji razem
Cena
4
zł
123
zł
1
4
123
W magazynie
161
Promocja
10
Nowość
2
Ocal mnie!
2
Prezent
10
-20% z kodem MOOMIN
10
Marki
Ella's Kitchen
53
Good Gout
48
Happy
7
Joya
19
Moomin Baby
10
Salvest Põnn
24
Salvest Smushie
9
Zesty Paws
11
Pozycji do wyświetlenia:
181
Lista produktów
SALVEST Põnn BIO Sok śliwkowy z miąższem (240 ml)
W magazynie
(>5 szt)
10,60 zł
Cena jednostkowa:
44,17 zł / 1 l
Do koszyka
75531
SALVEST Põnn BIO Kaszka mleczna z owocami na dobranoc (110 g)
W magazynie
(>5 szt)
9,50 zł
Cena jednostkowa:
8,64 zł / 100 g
Do koszyka
79676
Prezent
-20% z kodem MOOMIN
Moomin Baby 3 Midi 5–8 kg (48 szt), eko pieluszki
W magazynie
(>5 szt)
89,90 zł
Cena jednostkowa:
1,87 zł / 1 szt.
Do koszyka
58105
Promocja
8,90 zł
–46 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
4,75 zł
Cena jednostkowa:
3,96 zł / 100 g
Do koszyka
14863
SALVEST Põnn BIO Kaszka zbożowa z mango i jabłkiem (110 g)
W magazynie
(>5 szt)
9,50 zł
Cena jednostkowa:
8,64 zł / 100 g
Do koszyka
78822
SALVEST Põnn BIO Puree z pasternaku i batatów (100 g)
W magazynie
(>5 szt)
8,50 zł
Cena jednostkowa:
8,50 zł / 100 g
Do koszyka
79300
Ella's Kitchen BIO Chrupiące paluszki z kukurydzą i marchewką (16 g)
W magazynie
(>5 szt)
10 zł
Cena jednostkowa:
62,50 zł / 100 g
Do koszyka
EK428
Promocja
10,60 zł
–48 %
Good Gout BIO Jabłko i figi (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
5,46 zł
Cena jednostkowa:
4,55 zł / 100 g
Do koszyka
10148
Promocja
8,90 zł
–46 %
Good Gout BIO Morela z bananem (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
4,75 zł
Cena jednostkowa:
3,96 zł / 100 g
Do koszyka
12760
Promocja
10,60 zł
–48 %
Good Gout BIO Marchewka z malinami (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
5,46 zł
Cena jednostkowa:
4,55 zł / 100 g
Do koszyka
15372
Good Gout Deser waniliowy z gruszką (90 g)
W magazynie
(>5 szt)
10,90 zł
Cena jednostkowa:
12,11 zł / 100 g
Do koszyka
27593
Ella's Kitchen BIO Chrupki pomidorowe i por (20 g)
W magazynie
(>5 szt)
9,70 zł
Cena jednostkowa:
48,50 zł / 100 g
Do koszyka
EK326
Ella's Kitchen BIO Bezmleczna kaszka z gruszką i figami (100 g)
W magazynie
(>5 szt)
9,70 zł
Cena jednostkowa:
9,70 zł / 100 g
Do koszyka
EK647
JOYA PUR Napój migdałowy bez cukru (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
12,50 zł
Cena jednostkowa:
12,50 zł / 1 l
Do koszyka
3478
Ella's Kitchen BIO Chrupki marchewka i pasternak (20 g)
W magazynie
(>5 szt)
9,70 zł
Cena jednostkowa:
48,50 zł / 100 g
Do koszyka
EK456
Ella's Kitchen BIO Duszona wołowina z ziemniakami (130 g)
W magazynie
(>5 szt)
13,10 zł
Cena jednostkowa:
10,08 zł / 100 g
Do koszyka
EK110
Promocja
8,90 zł
–46 %
Good Gout BIO Truskawka z bananem (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
4,75 zł
Cena jednostkowa:
3,96 zł / 100 g
Do koszyka
14924
Good Gout BIO Dynia piżmowa z jagnięciną (190 g)
W magazynie
(>5 szt)
16,90 zł
Cena jednostkowa:
8,89 zł / 100 g
Do koszyka
27050
SALVEST Põnn BIO Polędwiczki wieprzowe z puree warzywnym (110 g)
W magazynie
(>5 szt)
9,50 zł
Cena jednostkowa:
8,64 zł / 100 g
Do koszyka
73841
SALVEST Põnn BIO Mięso wołowe z puree warzywnym (110 g)
W magazynie
(>5 szt)
9,50 zł
Cena jednostkowa:
8,64 zł / 100 g
Do koszyka
71083
Promocja
8,90 zł
–46 %
Good Gout BIO Śliwka (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
4,75 zł
Cena jednostkowa:
3,96 zł / 100 g
Do koszyka
27463
Prezent
-20% z kodem MOOMIN
Muumi Baby Pants 7 XL 16-26 kg (34 szt), eko pieluchomajtki
W magazynie
(>5 szt)
89,90 zł
Cena jednostkowa:
2,64 zł / 1 szt.
Do koszyka
59515
Promocja
8,90 zł
–46 %
Good Gout BIO Brzoskwinia z gruszką (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
4,75 zł
Cena jednostkowa:
3,96 zł / 100 g
Do koszyka
14887
SALVEST Põnn BIO Puree z dyni, batatów i mango (110 g)
W magazynie
(5 szt)
7,99 zł
Cena jednostkowa:
7,26 zł / 100 g
Do koszyka
74558
Promocja
10,60 zł
–48 %
Good Gout BIO Gruszka Williams z czerwonym buraczkiem (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
5,46 zł
Cena jednostkowa:
4,55 zł / 100 g
Do koszyka
15365
Ella's Kitchen BIO Łosoś z warzywami (130 g)
W magazynie
(>5 szt)
13,10 zł
Cena jednostkowa:
10,08 zł / 100 g
Do koszyka
EK174
Ella's Kitchen BIO Bezmleczny pudding ryżowy z bananem i truskawkami (80 g)
W magazynie
(>5 szt)
10,60 zł
Cena jednostkowa:
13,25 zł / 100 g
Do koszyka
EK648
Ella's Kitchen BIO Kurczak pieczony z nadzieniem (130 g)
W magazynie
(>5 szt)
13,10 zł
Cena jednostkowa:
10,08 zł / 100 g
Do koszyka
EK173
SALVEST Põnn BIO Chrupki mango (20 g)
W magazynie
(>5 szt)
8,40 zł
Cena jednostkowa:
42 zł / 100 g
Do koszyka
78433
Good Gout BIO Łosoś z kapustą i pasternakiem (2x190 g)
W magazynie
(>5 szt)
24,50 zł
Cena jednostkowa:
6,45 zł / 100 g
Do koszyka
12562
Kontrolki listy
Załaduj jeszcze 30
Paginacja
Jesteś na stronie 1 z 7.
1
7
181
pozycji razem
Do góry
Specjalista do żywienia dzieci
Doskonale znamy nasze produkty. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek Kendamil, Salvest, Ella's Kitchen i Good Gout, dlatego zawsze posiadamy pełny asortyment.
Program lojalnościowy Premium
Im więcej kupisz, tym więcej punktów Premium zdobędziesz i tym większy rabat będziesz mógł zrealizować.
Darmowa dostawa od 250 zł
Wszystkie zamówienia wysyłamy szybko.