Musisz zmienić ustawienie w swojej przeglądarce internetowej
Zobacz:
Jak włączyć JavaScript w swojej przeglądarce
.
Jeśli używasz oprogramowania blokującego reklamy, może ono wymagać zezwolenia na JavaScript na tej stronie.
Dziękujemy.
Przejść do treści
Zaloguj się do swojego konta
E-mail
Hasło
Nie wypełniaj tego pola
Surname
Zaloguj się
Zarejestruj się
Nie pamiętam hasła
Przejdź do koszyka
Wsparcie klienta:
+48 783 583 442
zamowienia@healthfactory.pl
Dostawa
O nas
Ogólne Warunki Handlowe
Zwrot produktów i reklamacje
Blog
Kupony rabatowe
Wielki poradnik karmienia piersią
Cookies
Zasady ochrony danych osobowych
Ceny w:
PLN
EUR
PLN
Zaloguj się
Szukaj
Koszyk
Pusty koszyk
Mleko i żywność
Mleka dla dzieci
Początkowe
,
Następne
,
Junior i młodsze dzieci
,
BIO mleka
,
Mleka kozie
,
Specjalne
,
Bajkowa edycja
,
Kreatywne opakowanie
Przekąski
Produkty owocowe
,
Produkty warzywne
,
Produkty mięsno-warzywne
,
Saszetki, przekąski
,
Dania główne
,
Śniadanie
,
Makarony i ryże
,
Mleczne i jogurtowe
Kaszki dla dzieci
Kaszki z mlekiem
,
Kaszki bez mleka
,
BIO kaszki
Suplementy diety
Ciasteczka i chrupki
Ciastka
,
Chrupki
Napoje dla dzieci
Pieluszki i przewijanie
Pieluszki jednorazowe
Rozmiar 0 (0-2,5 kg)
,
Rozmiar 1 (2-5 kg)
,
Rozmiar 2 (3-6 kg)
,
Rozmiar 3 (5-9 kg)
,
Rozmiar 4 (7-20 kg)
,
Rozmiar 5 (10-25 kg)
,
Rozmiar 6 (12-24 kg)
Pieluchomajtki
Rozmiar 3 (6-11 kg)
,
Rozmiar 4 (7-15 kg)
,
Rozmiar 5 (10-18 kg)
,
Rozmiar 6 (12-20 kg)
,
Rozmiar 7 (16-26 kg)
Chusteczki nawilżane
Kremy przeciw odparzeniom
Maty do przewijania i akcesoria
Opakowanie z próbkami pieluszek
Opieka nad dzieckiem
Kosmetyki dziecięce i drogeria
Kąpiel i higiena
,
Pielęgnacja skóry dziecka
,
Ochrona przeciwsłoneczna
,
Żele do prania i płyny do płukania
,
Mycie naczyń i butelek
,
Beggs ECO kosmetyki dla dzieci
Akcesoria dla niemowląt
Zdrowa żywność
Suplementy diety
Suplementy diety - Zdrowie i witalność
,
Dla kobiet
,
Dla mężczyzn
,
Dla dzieci
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Dla kobiet w ciąży i karmiących piersią
Smoothie i napoje
4Slim
Słodziki cykoriowe
Napoje roślinne
Owsiane
,
Dla baristów
,
Migdałowe
,
Sojowe
,
Ryżowe
,
Kokosowe
,
Do gotowania
Dla zwierząt
Dla psów
Trawienie
,
Spokój & równowaga
,
Wielofunkcyjne
,
Układ odpornościowy
,
Stawy & ruchomość
,
Układ moczowy
,
Skóra & sierść
,
Dla starszych psów
Dla kotów
Trawienie
,
Spokój & równowaga
,
Układ moczowy
Kosmetyki
Kosmetyki dla kobiet
Kosmetyki dla mężczyzn
Pielęgnacja włosów
Ciąża
Pielęgnacja poporodowa
Dla mam karmiących
Dezodoranty
Kremy i balsamy przeciwsłoneczne
Dom
Higiena intymna kobiet
Tampony
,
Wkładki higieniczne
,
Podpaski
4Slim
Ocal żywność
Promocje
Marki
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Joya
Kendamil
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Waluta
(PLN)
EUR
PLN
Zaloguj się
Więcej
Home
/
2+1 mix
2+1 mix
, Strona 5
Najczęściej sprzedawane
SALVEST Põnn BIO Sok śliwkowy z miąższem (240 ml)
W magazynie
(>5 szt)
75531
10,60 zł
SALVEST Põnn BIO Kaszka mleczna z owocami na dobranoc (110 g)
W magazynie
(>5 szt)
79676
9,50 zł
Moomin Baby 3 Midi 5–8 kg (48 szt), eko pieluszki
W magazynie
(>5 szt)
58105
89,90 zł
8,90 zł
–46 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
14863
Pierwotnie:
8,90 zł
(–46 %)
4,75 zł
Wyświetlić więcej produktów
Sortowanie produktów
Najczęściej sprzedawane
Najtańsze
Najdroższe
Alfabetycznie
181
pozycji razem
Cena
4
zł
123
zł
1
4
123
W magazynie
161
Promocja
10
Nowość
2
Ocal mnie!
2
Prezent
10
-20% z kodem MOOMIN
10
Marki
Ella's Kitchen
53
Good Gout
48
Happy
7
Joya
19
Moomin Baby
10
Salvest Põnn
24
Salvest Smushie
9
Zesty Paws
11
Pozycji do wyświetlenia:
181
Lista produktów
Ella's Kitchen BIO Przekąska jabłkowa (70 g)
W magazynie
(>5 szt)
7,50 zł
Cena jednostkowa:
10,71 zł / 100 g
Do koszyka
EK148
Good Gout BIO Jabłko (4x85 g)
W magazynie
(>5 szt)
27,10 zł
Cena jednostkowa:
7,97 zł / 100 g
Do koszyka
12739
SALVEST Põnn BIO Sok gruszkowy z miąższem (240 ml)
W magazynie
(>5 szt)
10,60 zł
Cena jednostkowa:
44,17 zł / 1 l
Do koszyka
75562
SALVEST Põnn BIO Morela z jabłkiem (100 g)
W magazynie
(>5 szt)
8,20 zł
Cena jednostkowa:
8,20 zł / 100 g
Do koszyka
73292
Ocal mnie!
10,60 zł
–25 %
Ella's Kitchen BIO Banan z brzoskwinią (120 g), exp. 30.11.2026
W magazynie
(>5 szt)
7,95 zł
Cena jednostkowa:
6,63 zł / 100 g
Do koszyka
EK018/EXP2
Promocja
Ocal mnie!
9,38 zł
–25 %
HAPPY BARISTA Napój owsiany (1 l), exp. 15.11.2026
W magazynie
(>5 ks)
7,03 zł
Cena jednostkowa:
7,03 zł / 1 l
Do koszyka
30972/EXP
JOYA Napój owsiany z kawą (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
12,50 zł
Cena jednostkowa:
12,50 zł / 1 l
Do koszyka
3616
JOYA Napój ryżowy bez dodatku cukru (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
12,50 zł
Cena jednostkowa:
12,50 zł / 1 l
Do koszyka
3587
JOYA PROTEIN Napój owsiany bez dodatku cukru (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
12,50 zł
Cena jednostkowa:
12,50 zł / 1 l
Do koszyka
26362-01
JOYA Napój owsiany bez cukru (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
12,50 zł
Cena jednostkowa:
12,50 zł / 1 l
Do koszyka
2332-01
Zesty Paws Probiotic Chews (60 szt) – Funkcjonalny suplement diety dla psów na trawienie.
W magazynie
(>5 szt)
106,10 zł
Cena jednostkowa:
1,77 zł / 1 szt.
Do koszyka
12464
Zesty Paws Allergy & Immunity Chews (60 szt) – Funkcjonalny suplement diety dla psów na odporność i alergie.
W magazynie
(>5 szt)
106,10 zł
Cena jednostkowa:
1,77 zł / 1 szt.
Do koszyka
12457
Prezent
-20% z kodem MOOMIN
Muumi Baby Pants 5 Maxi+ 10-15 kg (38 szt), eko pieluchomajtki
W magazynie
(>5 szt)
89,90 zł
Cena jednostkowa:
2,37 zł / 1 szt.
Do koszyka
59690
SALVEST Põnn BIO Brzoskwinia z kiwi (110 g)
W magazynie
(>5 szt)
9,50 zł
Cena jednostkowa:
8,64 zł / 100 g
Do koszyka
78587
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE Puree owocowe z czarną porzeczką (90 g)
W magazynie
(>5 szt)
7,30 zł
Cena jednostkowa:
8,11 zł / 100 g
Do koszyka
EK003/1
Ella's Kitchen BIO Banan z brzoskwinią (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
10,60 zł
Cena jednostkowa:
8,83 zł / 100 g
Do koszyka
EK018
Ella's Kitchen BIO ryż dla dzieci gruszka i jabłko (120 g)
W magazynie
(>5 szt)
10,60 zł
Cena jednostkowa:
8,83 zł / 100 g
Do koszyka
EK106
Good Gout BIO Włoskie makaronowe gwiazdki (250 g)
W magazynie
(>5 szt)
18 zł
Cena jednostkowa:
7,20 zł / 100 g
Do koszyka
13798
Good Gout BIO Śniadanie z mango (70 g)
W magazynie
(>5 szt)
9,80 zł
Cena jednostkowa:
14 zł / 100 g
Do koszyka
10735
Good Gout BIO Jabłkowe śniadanie (70 g)
W magazynie
(>5 szt)
9,80 zł
Cena jednostkowa:
14 zł / 100 g
Do koszyka
10209
Good Gout BIO Deser owsiany z truskawkami i bananem (90 g)
W magazynie
(>5 szt)
10,90 zł
Cena jednostkowa:
12,11 zł / 100 g
Do koszyka
10759
HAPPY BARISTA Napój owsiany (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
9,38 zł
Cena jednostkowa:
9,38 zł / 1 l
Do koszyka
30972
HAPPY Napój owsiany (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
9,38 zł
Cena jednostkowa:
9,38 zł / 1 l
Do koszyka
3307
HAPPY Napój sojowy (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
9,38 zł
Cena jednostkowa:
9,38 zł / 1 l
Do koszyka
15102
HAPPY Napój kokosowy (1 l)
Wyprzedane
9,38 zł
Cena jednostkowa:
9,38 zł / 1 l
19511
HAPPY Napój ryżowy (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
9,38 zł
Cena jednostkowa:
9,38 zł / 1 l
Do koszyka
14681
JOYA PUR Napój sojowy bez cukru (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
12,50 zł
Cena jednostkowa:
12,50 zł / 1 l
Do koszyka
3502
JOYA CUISINE Krem roślinny do gotowania i ubijaniaz kokosem i migdałamibez cukru (200 ml)
W magazynie
(>5 ks)
6,60 zł
Cena jednostkowa:
33 zł / 1 l
Do koszyka
2843
JOYA BARISTA Napój kokosowy bez cukru (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
12,50 zł
Cena jednostkowa:
12,50 zł / 1 l
Do koszyka
24892
JOYA PROTEIN Napój migdałowy bez cukru (1 l)
W magazynie
(>5 ks)
12,50 zł
Cena jednostkowa:
12,50 zł / 1 l
Do koszyka
2329-03
Kontrolki listy
Załaduj jeszcze 30
Paginacja
Jesteś na stronie 5 z 7.
1
5
7
181
pozycji razem
Do góry
Specjalista do żywienia dzieci
Doskonale znamy nasze produkty. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek Kendamil, Salvest, Ella's Kitchen i Good Gout, dlatego zawsze posiadamy pełny asortyment.
Program lojalnościowy Premium
Im więcej kupisz, tym więcej punktów Premium zdobędziesz i tym większy rabat będziesz mógł zrealizować.
Darmowa dostawa od 250 zł
Wszystkie zamówienia wysyłamy szybko.